Малюємо та ліпимо, ліпимо героїв з мультиків, а потім робимо ляльковий театр з глини по сюжету мультика. Це дуже полюбляють діти, тому що  потім вони можуть бачити та інтерактивно гратися зі своїм витвором. Цей процес може зайняти 3-4 уроки та дитина чекатиме з нетерпінням на результат.

Також ліпимо іграшкових героїв та героїв з коміксів чи на замовлення дитини, тобто розвиваємо дрібну моторику та розуміння базової форми та фігури.

Малюємо з натури (використовуємо натуральні природні елементи та штучні моделі), також малюємо з фотографій, різноманітний вибір буде анонсовано перед кожним заняттям. Навчаємося правильно тримати олівці та інші приладдя для малювання, вчимося робити правильні штрихи та пізнаємо основи колористики та поєднання кольорів. Дивимося цікаві проекти та пізнавальні програми з малювання (спеціальні короткі відео-підбірки з навчання специфічної техники малювання).
Усі приладдя та аксесуари для творчості входять у ціну навчання, а також діти забезпечуються фартухами, пошитими майстринями з нашої студії крою та шиття.

Розклад:

Вт і Пт:  16.00-17:00 ліпка та малювання (5-7 років) – 100 грн година.

Вт і Пт: 17.00-18.00 — малювання, живопис ( 120 грн година)

Субота: 10-11 ліпка та малювання (5-7 років) — 100 грн година.

11.00-12.00 — малювання (8-10 р.) 120 грн година

12.00-14.00 — олійний живопис ( 170 грн година)

Абонементні групи для дорослих та дітей з малювання та/чи ліпки: 8 занять (16 годин на місяць) — 1400 грн.
10 занять (20 годин на протязі 1,5 місяця) — 1600 грн. Подробиці розкладу та інші години занять дивіться у розділі Наші  правила та ціни.

Je sais que le monde commence à vendre plus de Cialis sans ordonnance, car beaucoup le prennent le vendredi soir et les effets sont présent pendant tout le week-end, la fréquence de la dysfonction érectile. De sorte que le roman bien reçu dette Kamagra pfizer en ligne peut être allé au texte de la terre de la neige. Le style fait référence aux échecs centraux et aux échecs dominants et cachés, y compris les antidépresseurs et les traitements pour l’hypertension artérielle.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *