Aрт Простір для дітей та дорослих:

Досить велику роль відіграє мистецтво саме в естетичному вихованні людини, адже під своїм впливом формує естетичні смаки, переконання, погляди на те, що є прекрасним, досконалим та вишуканим, а що навпаки – потворне, гидке та низьке.

Знання і вміння, які діти отримують під час навчання образотворчому мистецтву, будуть потрібні в усіх сферах їх діяльность. Адже на всіх стадіях навчання діти вчать основи композиції, передачі кольору, моделювання.

Велику увагу приділяємо студійним проектам, які діти виконують в команді.

Дитина знайомиться з наступними матеріалами: акварель, гуаш, олівець, пастель, лайнер, фломастер.

Головною задачею початкового рівня навчання є: засвоєння основ композиції, навчити дітей сміливо використовувати традиційні техніки для втілення особистих творчих задумів, розвивати уяву і фантазію. На базовому рівні навчання велика  увага приділяється комбінаториці – вмінню поєднувати різні зображення в одне декоративне панно, створювати настрій; вивчаємо основи академічного рисунку і живопису. На вищому рівні навчання метою є формування з учня митця, якій сміливо втілює свої фантазії, самостійно генерує ідеї, бачить картину цілісно наперед, сам обирає матеріали для втілення задуму.