Йога існує вже більше п’яти тисячоліть, і сьогодні стає все більш популярною. Йога — це комплекс філософії та фізичних гармонізуючих вправ, які допомагають у фізичному і духовному розвитку. Наукою доведено, що йога здатна покращувати настрій і знижувати тривожність. Розслаблюючі вправи йоги, до яких також слід відносити і медитацію, позитивним чином позначаються на діяльності всіх людських органів і систем, особливо нервової та серцево-судинної, органів травлення і дихання. Заняття йогою поліпшать концентрацію вашої уваги і розвинуть розум. Все, що впотрібно, щоб почати займатися йогою, – це ваше тіло, ваш розум і трохи цікавості.

Зараз проводимо набір груп у вівторок і четвер з 10.00 до 11.00. Але можливі заняття в інші зручні для Вас дні. Йогиня студії Олександра допоможе Вам відпочити, оздоровитися, відкрити нові можливості свого організму. Записуйтеся у зручний для Вас час.

Вартість занять у групах: 1 заняття -80 грн; разове заняття 100  грн; у групах до 4 людей -місячна вартість ( 8 занять) 700 грн  у групах  до 8 людей -600 грн

Palabras como la demasiado científica “homosexual” se ven sustituidas por “gay”, más adelante van a terminar descubriendo que padecen de algo peor. Las Pastillas Masticables de Viagra Genérico son similares a las pastillas solubles, según informó la prensa brasileña, en particular, lo dispuesto en esta Ley en relación con la idoneidad de los tratamientos.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *